Úvod » Novinky » One Way - zavedená značka, ale s novým vzhledem

One Way - zavedená značka, ale s novým vzhledem

ONE WAY startuje v sezóně 21/22 s opětovným spuštěním značky. Tato uznávaná značka, založená ve Finsku v roce 2004 a pod vedením značky Fischer od roku 2018, vstupuje na trh se zcela novým vzhledem a vytváří senzaci díky své první komplexní kolekci lyžařských hůlek.

Nově jako součást opětovného spuštění má One Way nový vzhled a nové logo, které jasně definuje nový směr: ONE WAY bude svěžejší, modernější a relevantnější. Jednoduchý a elegantní design produktu je v souladu s velmi emocionálním přístupem ke komunikaci značky. Za znovuzahájením značky stála jediná vize: jasně definovat hůlky jako předmět touhy - skutečné umělecké dílo.

ONE WAY vytvořil senzaci v sezóně 21/22 díky debutu komplexní kolekce lyžařských holí. Vyznačuje se novými koncepty produktů a inovativními technologiemi. Ty jsou spárovány s jednoduchým designem produktu v kontrastních barvách pro poutavý vzhled a funkci. Revoluční koncept GTX znamená, že lyžařské hůlky již nejsou nastaveným, předdefinovaným produktem, ale spíše modulárním systémem. Každý zákazník si může přímo v obchodě nakonfigurovat své hůlky podle svého osobního vkusu. Koncept GTX, včetně příslušné aplikace pro konfigurátor, byl okamžitě oceněn ISPO AWARD 2021 jako vynikající produkt odborníků ISPO. Navíc s Alpine Mag Point System má ONE WAY ve svém produktovém portfoliu systém madlo/popruh s bezpečnostním uvolněním, který poskytuje stejná měřítka bezpečnosti i pohodlí.

Kolekce hůlek na běžky bude také v nadcházející sezóně zcela přepracována. Premio 30, vycházející z nových barev značky, ve svém prvním vystoupení na Světovém poháru v biatlonu v Antholzu působivě zapůsobilo a probojovalo se na seznam vítězů. S jasným, minimalistickým vzhledem má dřík lehčí a tužší hřídel, systém rychlé výměny košíku a nový systém rukojeti/popruhu Nordic Mag Point 2.0. Sportovci byli okamžitě nadšeni.

 

27. 9. 2021

© SF České Budějovice 2004-24 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz